Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Switch D-Link DGS-1100-16V2, NBD
Foto e Switch D-Link DGS-1100-16V2, NBD
Foto e Switch D-Link DGS-1100-16V2, NBD
Foto e Switch D-Link DGS-1100-16V2, NBD

Switch D-Link DGS-1100-16V2, NBD

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
148.86 €
154.50 €
-4%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Switch i mençur dhe i fuqishëm për menaxhim të lehtë dhe efikas të rrjetit. Ai mbështet veçoritë L2 duke përfshirë VLAN, Spanning Tree Protocol (STP) dhe mbledhjen e linjës (statike). Ndërfaqja: 16 x 10/100/1000 Mbps.
EAN:
7900694517682
Lansuar:
7. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Desktop, Rackmount
Adresat MAC:
8 000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
16
Funksione:
QoS, VLAN
Menaxhim në ueb:
Po
Kodi:
DGS-1100-16V2
Pesha kg:
1,21
Konsumi W:
10.1
Gjerësia mm:
280
Lartësia mm:
44
Trashësia mm:
180
Besueshmëria:
100 %
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
32
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Prodhuesi:
D-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Switch D-Link DGS-1100-16V2, NBD
148.86 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo