1 / 5
E shitur
Foto e Switch NETGEAR Plus GS316EP
Foto e Switch NETGEAR Plus GS316EP
Foto e Switch NETGEAR Plus GS316EP
Foto e Switch NETGEAR Plus GS316EP
Foto e Switch NETGEAR Plus GS316EP

Switch NETGEAR Plus GS316EP

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
381.02 €
328.02 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 273.35 €
Ju kurseni 53.00 €
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Switch i fuqishëm nga kompania NETGEAR, i cili vjen me këto karakteristika: 15 porte LAN me shpejtësi 1000 Mbps, 1 portë SFP. Shkalla maksimale e transmetimit është 28 Gbps. Shpejtësia e mbështetur: 1000 Mbps. Portat LAN mbështet furnizimin me energji përmes PoE dhe kanë një buxhet total prej 180 që mundëson furnizimin me energji të të gjitha llojeve të pajisjeve PoE me një vendosje të vetme të telit dhe lidhjes së rrjetit me pajisjet PoE + siç janë: pikat e hyrjes wireless, kamerat IP, telefonët VoIP ose pajisjet tjera që funksionojnë me IoT PoE. Përmasat / Pesha: Gjerësia [mm]: 286; Lartësia [mm]: 27; Thellësia [mm]: 102; Pesha [kg]: 0.883.
PoE budget [W]:
180
Menaxhim në ueb:
Numri i porteve PoE (të jashtëm):
15
Pesha [kg]:
0,883
Kodi:
GS316EP-100PES
V nabídce od:
1. 3. 2021
Prodhuesi:
NETGEAR
Lartësia [mm]:
27
Funksione:
QoS, VLAN
PoE:
Gjerësia [mm]:
286
Trashësia [mm]:
102
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajn:
Desktop
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1000
Adresat MAC:
4000
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
15
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
28
Numri i porteve SFP:
1
EAN:
606449153651
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch NETGEAR Plus GS316EP
328.02 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo