1 / 6
Foto e Switch Tenda TEG1005D
Foto e Switch Tenda TEG1005D
Foto e Switch Tenda TEG1005D
Foto e Switch Tenda TEG1005D
Foto e Switch Tenda TEG1005D
Foto e Switch Tenda TEG1005D

Switch Tenda TEG1005D

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
39.58 €
33.46 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 27.88 €
Ju kurseni 6.12 €
-16%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky produkt në kasë metalike ka 5x porte 10/100/1000 Mbps që mbështesin teknologjinë auto MDI / MDIX. Është plotësisht i qetë sepse nuk përmban ftohës aktiv, si dhe përdor të ashtuquajturën arkitekturë jo-bllokuese dhe ka kapacitet ndërrues prej 10 Gbps.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6932849431261
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch Tenda TEG1005D
33.46 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo