1 / 3
Foto e Switch Zyxel GS 1920-24HP
Foto e Switch Zyxel GS 1920-24HP
Foto e Switch Zyxel GS 1920-24HP

Switch Zyxel GS 1920-24HP

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
669.89 €
569.20 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 474.33 €
Ju kurseni 100.69 €
-16%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produktet e serisë GS1920v2 me një pamje të re elegante ndërtojnë suksesin e më të shiturve të GS1920 dhe mundësojnë menaxhimin cloud me teknologjinë Zyxel NebulaFlex. Seria GS1920v2 vjen me një dizajn të freskët, modern, me një ndërfaqe përdoruesi më intuitive. Seria GS1920v2 është e pajtueshme me Zyxel NebulaFlexTM, kështu që ju mund të kaloni midis modalitetit autonom të këtyre pajisjeve dhe menaxhimit të tyre të palicencuar përmes Nebula në çdo kohë me vetëm disa klikime. Seria GS1920v2 është zgjidhja ideale për organizata të vogla dhe të mesme dhe kombinimi i tyre unik i porteve siguron një zgjerim të mëtejshëm të rrjetit tuaj në të ardhmen. Ky është një switch i menaxhueshëm me 24 porte Gigabit dhe gjithsej 28 porte (24 x 100/1000 Mbps, 4 porte të kombinuara të Gigabit RJ-45 / SFP, PoE mbështet 24 porte me një buxhet energjie prej 375 vat me teknologji High Power PoE 802.3at). Ai menaxhon QoS, L2 Multicast, menaxhimin e trafikut të rrjetit, RADIUS / TACACS + dhe shumë shërbime të tjera të sigurisë dhe të rrjetit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Rackmount (për montim në raft)
PoE:
Adresat MAC:
16 000
Numri i porteve Combo Gbps:
4
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
24
Funksione:
QoS, VLAN
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Menaxhim në ueb:
Kodi:
GS192024HPV2-EU0101F
Pesha kg:
2.8
Konsumi W:
463.5
Gjerësia mm:
441
Lartësia mm:
44.5
Trashësia mm:
200
Besueshmëria:
100 %
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
56
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Numri i porteve PoE të jashtëm:
24
PoE budget W:
375
Lansuar më:
16. 10. 2019
Prodhuesi:
ZyXEL
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com
EAN:
4718937601936
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch Zyxel GS 1920-24HP
569.20 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo