1 / 3
E shitur
Foto e Tastierë A4tech Bloody B820R, e zezë
Foto e Tastierë A4tech Bloody B820R, e zezë
Foto e Tastierë A4tech Bloody B820R, e zezë

Tastierë A4tech Bloody B820R, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
134.47 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 112.06 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastiera e lojrave me ndriçimin e RGB për të ndriçuar dizajnin e shtëpisë tuaj dhe për t'ju dhënë lojrave një dimension të ri. Përveç kësaj, tastiera është e pajisur me teknologjinë Light Strike, e cila ka shpejtësi të reagimit prej 0.2 ms. Kjo teknologji, duke përdorur çelësa infra të kuqe, ju ndihmon të shmangni tastet e padëshiruara të dyfishta, duke e bërë tastierën jashtëzakonisht të qetë. Poashtu, tastiera është e karakterizuar për jetëgjatësi deri në 100 milionë klikime, teknologji LK Sound Creator dhe LK Optic Blue Switch.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4711421926928
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë A4tech Bloody B820R, e zezë
134.47 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo