1 / 7
E shitur
Foto e Tastierë Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Speed Silver, US
Foto e Tastierë Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Speed Silver, US
Foto e Tastierë Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Speed Silver, US
Foto e Tastierë Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Speed Silver, US
Foto e Tastierë Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Speed Silver, US
Foto e Tastierë Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Speed Silver, US
Foto e Tastierë Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Speed Silver, US

Tastierë Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Speed Silver, US

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
222.63 €
193.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161.49 €
Ju kurseni 28.84 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastiera mekanike e lojrave CORSAIR K70 TKL Champion Series do t'ju çojë drejt fitores me dizajnin e saj kompakt, performancën e drejtuar nga teknologjia Hyper-përpunuese CORSAIR AXON dhe switchat CHERRY MX. Me një kornizë të qëndrueshme alumini dhe ndriçim dinamik RGB të tasteve individualë. Softueri i fuqishëm iCUE, i pajtueshëm me PC dhe macOS, lejon rregullimin e dritës së pasme, programimin makro dhe riparimin e tasteve, ndërsa tastet multimedialë të dedikuar dhe një cilindër me vëllim alumini ofrojnë kontroll të përshtatshëm të mediave pa ndërprerë lojërat. Falë memories së integruar prej 8 MB, më pas mund të ruani deri në 50 profile me makrot tuaja dhe ndriçimin unik RGB dhe t'i përdorni kudo që të lidheni. Tastiera CORSAIR K70 TKL është e veçantë në dizajnin e saj TKL krahasuar me tastierat klasike, kështu që kursen më shumë hapësirë, ka një kabllo USB-C të lëvizshme dhe një switch që do t'ju çojë në një modalitet të padurueshëm të turneut. Switchat e tasteve Cherry MX Speed ??Silver arrijnë një jetëgjatësi deri në 100 milion shtypje. Ato janë unike për shpejtësinë e tyre të jashtëzakonshme të përgjigjes dhe kapjen e butë, e cila kërkon vetëm forcë minimale. Full N-key rollover dhe 100% anti-ghosting sigurojnë që çdo shtypja e tasteve të jetë e regjistruar, edhe nëse shtypni shumë tasta njëkohësisht.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Pajisje speciale:
Multimediální klávesy, Vymenitelné klávesy, Vytahovac kláves
Drita e pasme:
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Sinkronizim të RGB:
CORSAIR iCUE
Kodi:
CH-9119014-NA
Enter:
Jednorádkový
Tasti Shift:
Dlouhý
Rollover:
N-key
Gjerësia mm:
360
Lartësia mm:
40
Trashësia mm:
164
Renditjashfaqja:
US
Ngjyrë e pasme:
RGB
Gjatësia e kabllos m:
1,82
Koha e reagimit ms:
0,125
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Formati i tastierës:
Pa pjesë numerike (TKL/80%)
Lansuar:
23. 3. 2021
Hmotnost g:
930
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i tastierës:
Cherry MX Speed Silver, mekanike
EAN:
840006629054
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë Corsair K70 TKL Champion Series, Cherry MX Speed Silver, US
193.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo