1 / 1
E shitur
Foto e Toner HP 654A, i purpurt

Toner HP 654A, i purpurt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
638.94 €
578.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 482.16 €
Ju kurseni 60.35 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hewlett Packard qe një kohë të gjatë merret me prodhimin e printerëve të kualitetit të lartë, si dhe të aksesorëve të ndryshëm. Kësaj radhe kompania sjell tonerin, i cili është dizajnuar për printerët e kompanisë në fjalë. Kompania thotë se ky toner mund t’i printojë mbi 15,000 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Për të parë se me cilët printerë përshtatet ky toner, ju ftojmë t’i vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
CF333A
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Enterprise M651dn, HP Color LaserJet Enterprise M651n, HP Color LaserJet Enterprise M651xh
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/15000
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
HP
EAN:
886112501204
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner HP 654A, i purpurt
578.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo