1 / 1
Foto e Toner HP 654A, i purpurt

Toner HP 654A, i purpurt

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
604.68 €
570.14 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 475.12 €
Ju kurseni 34.53 €
-6%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hewlett Packard qe një kohë të gjatë merret me prodhimin e printerëve të kualitetit të lartë, si dhe të aksesorëve të ndryshëm. Kësaj radhe kompania sjell tonerin, i cili është dizajnuar për printerët e kompanisë në fjalë. Kompania thotë se ky toner mund t’i printojë mbi 15,000 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Për të parë se me cilët printerë përshtatet ky toner, ju ftojmë t’i vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
CF333A
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet Enterprise M651dn, HP Color LaserJet Enterprise M651n, HP Color LaserJet Enterprise M651xh
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/15000
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuqe (purpurt/magenta)
Për printer:
HP
EAN:
886112501204
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner HP 654A, i purpurt
570.14 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo