1 / 4
Foto e Toner HP W1103A no. 103A (2500 fq.), i zi
Foto e Toner HP W1103A no. 103A (2500 fq.), i zi
Foto e Toner HP W1103A no. 103A (2500 fq.), i zi
Foto e Toner HP W1103A no. 103A (2500 fq.), i zi

Toner HP W1103A no. 103A (2500 fq.), i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.76 €
26.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.88 €
Ju kurseni 1.51 €
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Printoni dokumentet shpejtë dhe me efikasitet me printer HP dhe këtë toner të zi. Mbulon 5% të faqes A4 dhe ka kapacitet për 2500 faqe. Përputhet me printerët vijues: HP Neverstop Laser 1000w, HP Neverstop Laser 1000a, HP Neverstop Laser MFP 1200w, HP Neverstop Laser MFP 1200a.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2500
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
3. 10. 2019, 2. 10. 2019
I përdorshëm me:
HP Neverstop Laser 1000w, HP Neverstop Laser MFP 1200w
EAN:
193015553248
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner HP W1103A no. 103A (2500 fq.), i zi
26.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo