Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Toner OKI 44844508, i zi

Toner OKI 44844508, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
143.69 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 4
Transporti:
Pagesa të sigurta
Toneri OKI 44844508 me ngjyrë të verdhë është i destinuar për printerët OKI C831 dhe C841. Ky toner mund të printoj deri në 10,000 faqe të formatit A4 dhe atë me cilësi shumë të lartë. Përparësia e përdorimit e tonerëve origjinal qëndron në përshtatshmërinë 100% të tyre me printerët për të cilët janë të destinuar për të siguruar kështu printime cilësore dhe të qëndrueshme, gjë e cila nuk mund të arrihet me përdorimin e produkteve fals.
Kodi i prodhuesit:
44844508
EAN:
5031713053828
Lansuar:
18 Maj 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
Po
I përdorshëm me:
OKI C831, OKI C831cdtn, OKI C831dn, OKI C831n, OKI C841, OKI C841cdtn, OKI C841dn, OKI C841n
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/10000
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
OKI
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Toner OKI 44844508, i zi
143.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo