1 / 1
Foto e Ngjyrë Epson C13T33614012, XL, e zezë

Ngjyrë Epson C13T33614012, XL, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.55 €
34.72 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.94 €
Ju kurseni 2.82 €
-8%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shijoni ngjyrat në maksimum me Epson Claria Premium, e cila është zgjedhja ideale për këdo që kërkon printim të dokumentit me cilësi të lartë ose, për shembull, foto me shkëlqim të mirë. Fotot të cilat printohen me këtë ngjyrë do të zgjasin 300 vjet në albumin tuaj! Në këtë rast të veçantë, është ngjyrë Epson Claria Premium në një paketë ekstra të madhe XL në hijen e së zezës fotografike. Madhësia XL është e përshtatshme për ata që bëjnë printime me vëllim të lartë dhe duan të ulin kostot e tyre të printimit. Kjo ngjyrë është e pajtueshme me printerët: Epson Expression Premium XP-530 / XP-540 / XP-630 / XP-635 / XP-640 / XP-645 / XP-830 dhe XP-900.
Lansuar:
26. 9. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Epson Expression Premium XP-530, Epson Expression Premium XP-630, Epson Expression Premium XP-900
Kodi:
C13T33614012
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra e tonerit cartridge:
Zezë
Volum ml:
8.1
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Për printer:
Epson
EAN:
8715946626284
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë Epson C13T33614012, XL, e zezë
34.72 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo