Kamerë për makinë DOD LS470W

Kodi i produktit:
188171
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000
Prodhuesi:
DOD
Pesha [g]:
140

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45,900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë për makinë ka një rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, me kënde të gjera regjistrimi prej 150 °, dhe një ekran 3.0". Është e pajisur me një numër të teknologjive dhe një seri të sensorëve, falë të cilëve mundësohet xhirimi i imazheve superiore gjatë ditës dhe natës. Karakterizohet me sensorë Sony Exmor, me një aperturë F1.6, lente xhami 7G, filter polarizues dhe me teknologji 2.0 WDR. Ka dimensione prej 112 x 71.9 x 39.2 mm dhe peshë prej 140 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
EAN:
4717954140930
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
55-022
Lansuar:
30 Mars 2016
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
112 x 71,9 x 39,2
Pesha [g]:
140
Prodhuesi:
DOD
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000
Teknologjia:
HDMI, mini USB

Bashkangjitja Kamerë për makinë DOD LS470W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE