Kamerë për makinë DOD RX300W

Kodi i produktit:
188172
EAN:
4717954140947
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:

Si të porosisim në Gjirafa50?

36,940 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë për makinë ka një rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, me kënde të gjera xhirimi prej 140 °, dhe një ekran 4.3". Është e pajisur me një numër të teknologjive dhe një seri të sensorëve, falë të cilëve mundësohet regjistrimi i imazheve superiore gjatë ditës dhe natës. Karakterizohet me sensorë G, teknologji WDR 3 DNR për reduktim të tingujve dhe lente xhami 6G. Ka dimensione prej 8.5 x 31 x 1 mm dhe ka një peshë prej 298 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4717954140947
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
55-023
Lansuar:
30 Mars 2016
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
85 x 310 x 10
Pesha [g]:
298
Prodhuesi:
DOD
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 000 000

Bashkangjitja Kamerë për makinë DOD RX300W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE