Kamerë për makinë DOD RX400W

Kodi i produktit:
188173
Diagonalja e panelit LCD ["]:
4,3
EAN:
4717954140954
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

42,620 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DOD Rx400W është kamerë 1cm e hollë e cila mund të vendoset në pasqyrë të makinës për të inçizuar gjatë vozitjes tuaj. Kamera është e pajisur me procesorin GPS super të shpejtë, mund të përshtatet me çdo kënd të xhamit, eliminon reflektimin e makinave pas jush dhe ka butona që iu mundësojnë të kontrolloni kamerën lehtësisht edhe gjatë natës. Pos kësaj, kamera do iu bëjë parkimin më të lehtë. Kontrollojeni situatën në makinën tuaj përsosshmërisht me DOD RX400W.


Sorry, the description of the image is missing.


Inçizim me kualitet të lartë gjatë ditës dhe natës

Kamera është pajisur me një sërë teknologjish dhe senzorësh që iu mundësojnë të inçizoj me kualitet të lartë gjatë ditës dhe natës. Kamera inçizon çdo detaj nën dritë të dobët dhe të fortë me kualitet Full HD, rezolucion prej 1920 x 1080 piksela dhe me ndihmën e teknologjive WDR dhe reduktuesin e zhurmës 3 DNR.

Sorry, the description of the image is missing.


Ekran i gjerë LCD

Pos kualitet Full HD, kamera vjen me ekranin LCD me madhësi 4.3” dhe kënd të gjerë inçizimi ( 140*) që do iu sjell imazh të madh në mënyrë që të kontrolloni të gjitha situatat përreth makinës tuaj.

Sorry, the description of the image is missing.

Pasqyrim që eliminon reflektimin e dritës

Vozitja gjatë natës do iu bëhet më e lehtë pasi që kamera është pajisur me disa shtresa vakuumi që eliminojnë reflektimin e bezdisshëm të dritave.


Sorry, the description of the image is missing.

Paneli i butonave

Kamera mund të kontrollohet lehtësisht gjatë ditës dhe natës me panelin e dritave të ndriçuara me LED drita. Dritat ndalen në mënyrë automatike pas 10 sekondave.

Sorry, the description of the image is missing.

G-sensor

G-sensor-i është tashmë pjesë e domosdoshme e çdo kamere. Kjo karakteristikë do iu mundësoj të inçizoni direktivën e udhëtimit tuaj dhe në rastet kur mund të keni aksident ajo i ruan inçizimet dhe e mat mbingarkesën. Në saj të mbrojtjes së inçizimeve nga fshirja, ju do të keni dëshmi të detajizuara me lokacion, shpejtësi dhe datën dhe kohën ekzakte të inçizimit.


Sorry, the description of the image is missing.

Softuer DOD GPS 2.0 player

Kamera gjithashtu vjen me softuerin DOD GPS 2.0 i cili është ridizajnuar dhe përforcuar që t’ju tregoj në çdo moment të dhënat e makinës si shpejtësia, koordinatat etj. Me lidhje në internet, lokacioni iu shfaqet në Google Maps. Kjo është një karakteristikë e nevojshme për kompanitë që i ruajnë lëvizjet e makinave të punonjësve të tyre.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
4,3
EAN:
4717954140954
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
55-024
Lansuar:
30 Mars 2016
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
85 x 310 x 10
Pesha [g]:
304
Prodhuesi:
DOD
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 000 000

Bashkangjitja Kamerë për makinë DOD RX400W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE