Kamerë për makinë Mio 688 MiVue

Kodi i produktit:
172406
Apertura maksimale e lentes:
1,8
Lloji i kamerës:
Për makinë
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
4 000 000
Prodhuesi:
Mio
Pesha [g]:
370

Si të porosisim në Gjirafa50?

27,870 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kamerë me rezolucion Full HD 1080p me 30 fps, e cila përdoret në makina, dhe, regjistron udhëtimin tuaj dhe në rast aksidenti, ju e dini se çfarë ka ndodhur. Duke përdorur teknologjinë e fundit H.264, ju mundëson video të kualitetit të lartë. Ka një aperturë F 1.8 dhe lente me kënde të gjera prej 140 ° që kapin çdo detaj të momenteve kritike. Kamera është e pajisur me një paralajmërues për tejkalim të shpejtësisë dhe ka një vend për kartë Micro SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,8
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
EAN:
5420027525631
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
5415N4890010
Lansuar:
17 Nëntor 2015
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
153x94x75
Pesha [g]:
370
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
4 000 000
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE