Kamerë për makinë Niceboy C1

Kodi i produktit:
185205
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
EAN:
8594182422214
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,810 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Niceboy C1 është kamerë për makinë e cila do ju mundësoj të inçizioni vozitjen tuaj me një mori karakteristikash si detektimi automatik i lëvizjeve, senzorin G, senzorin e natës dhe një mori senzorësh të tjerë për t'ju ndihmuar në zgjidhjen e rasteve të ndryshme. Kamera vjen e pajisur me ekranin me madhësi 2.4" që shfaq video me kualitet Full HD me rezolucion prej 1920 x 1080 piksela me 30 fps. Lidheni kamerën me pajisje periferike nëpërmjet porteve USB 2.0, HDMI dhe rritni kapacitetin nëpërmjet kartelës së memories microSD me kapacitet maksimal prej 32GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
EAN:
8594182422214
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
Cc-c1
Lansuar:
10 Shkurt 2016
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Niceboy
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000
Shtrirja maksimale [°]:
150
Teknologjia:
Micro HDMi, micro USB

Bashkangjitja Kamerë për makinë Niceboy C1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE