Gramafon Sencor STT 210U

Kodi i produktit:
182483
EAN:
8590669178261
Fuqia RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi i prodhuesit:
8590669178261

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,630 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Sencor STT ka një dizajn mjaft atraktiv dhe elegant që përshtatet në çdo cep të dhomës. Gjithashtu ka pranuesin digjital të sinjaleve PLL FM / AM si dhe slotin për USB / SD. Gramafoni gjithashtu pranon edhe muzikë të formatit MP3, që mund të transferohen në gramafon përmes paisjeve të ndryshme teknologjike. Dimensionet e këtij produkti janë 430 x 160 x 375 mm, me peshë prej 4.4 kg.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669178261
Fuqia RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi i prodhuesit:
8590669178261
Lansuar:
1 Dhjetor 2015
Lartësia [mm]:
160
Pesha [kg]:
4,4
Port dalës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port për kufje
Prodhuesi:
Sencor
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
375

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE