Gramafon Sencor STT 312UR

Kodi i produktit:
145525
EAN:
8590669123995
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669123995
Lansuar:
30 Janar 2014
Prodhuesi:
Sencor

Si të porosisim në Gjirafa50?

7,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Sencor STT 312UR do t'iu ndihmojë të kujtoni hitet e vjetra të koleksionit tuaj. Ka një opsion për lëvizjen automatike të krahut në fund të pllakës. Pjesë e kësaj pajisjeje është edhe kablloja incizuese USB e cila mundëson digjitalizimin e burimeve analoge audio. Lidhja e gramafonit me pajisje të jashtme është e mundur falë portit RCA. Ka shpejtësi prej 33 dhe 45 rrotullime në minutë, varësisht se çfarë shpejtësie përkrah pllaka amë. Peshon 2.8 kg dhe ka dimensione prej 370 x 100 x 345 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669123995
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669123995
Lansuar:
30 Janar 2014
Prodhuesi:
Sencor
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE