Radio Gogen MAXI P, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
179922
EAN:
8592417054445
Marrës:
AM, FM
Slot për bateri:
6x UM-2 (C)
Prodhuesi:
GoGen
Portet hyrëse:
USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6540.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Gogen ju ofron Radio me ekran LCD me model AM / FM dhe mundësi ndryshimi të kanaleve me butonë dhe rrotë, pajisja po ashtu përkrahë sistemin CD-R pse CD-RW të disqeve. Pajisja përkrahë sistemin e audio-files por ashtu përkrahë sistemin MP3 files të konvertuara. Radio-ja ka stacione për alarm e cila e rrit nivelin e zërit dalëngadalë, dhe ka 2 altoparlantë 1w dhe 2w.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417054445
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Formate audio:
MP3
Fuqi për kanal [W]:
1
Fuqia RMS [W]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
240
Kodi i prodhuesit:
GOGMAXIRADIOP
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
125
Marrës:
AM, FM
Mbështet mediat:
CD-R/RW
Ngjyra:
E gjelbër
Pesha [kg]:
1,3
Portet hyrëse:
USB
Prodhuesi:
GoGen
Slot për bateri:
6x UM-2 (C)
Trashësia [mm]:
235

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE