Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Radio për veturë Sencor SCT 3017MR

Kodi i produktit:
195305
Bluetooth:
Jo
Panel të lëvizshëm:
Tag ID3:
Subwoofer:
Jo
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,410 Lekë
Ju kurseni : 180 Lekë  (3%)
5,230 Lekë * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shtoni kënaqësinë e udhëtimit tuaj me veturë përmes radios së ofruar nga kompania Sencor. Kjo radio është e pajisur me akorduesin FM / AM dhe një memorie për të ruajtur deri në 18 kanale për stacionin FM dhe 12 kanale për atë AM. Radioja gjithashtu ka një ekran LCD për qasjen në informata. Përpos radio stacioneve, me anë të kësaj pajisje ju mund të dëgjoni edhe muzikë nga pajisjet e tjera muzikore si MP3 dhe e gjithë kjo përmes portit USB. Radioja ka një një lidhës ISO-DIN dhe panelin e përparmë që mund të hiqet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
8590669195213
Energjia maksimale (W):
4x40W
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Komand në timon:
Jo
Komandë:
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Sencor
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
MMC, SD
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Jo
Tag ID3:
USB:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE