Kamerë për veturë Forever VR-110

Kodi i produktit:
217377
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Shtrirja maksimale [°]:
120
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
1 300 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,540 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Forever është një prodhues i spikatur i pajisjeve të ndryshme elektronike. Kjo kamerë lejon incizime me rezolucion 1280 x 720 dhe 640 x 480 piksel me 30 fps (imazhe për sekond) me kënd shikimi deri në 120 °. Përveç imazheve, kjo kamerë incizon edhe tinguj, gjë që ju lejon të shihni e detektoni gjithçka që ndodh në rrugë.

Kjo kamerë vjen me një ekran LCD 2.4 ", i cili është i disponueshëm për riprodhimin e imazheve të regjistruara dhe konfigurim të pajisjes. Gjithastu, kamera është e pajisur me portë microSD, ku ruhen të dhënat e regjistruara dhe mbështet microSD deri në 32GB. Veçori e kësaj kamere është edhe sensori G që lejon incizimin edhe kur ju nuk jeni në makinë, por ka lëvizje rreth saj.

Vlerësimet

Mjaft e mire. Ka ardhe ashtu si eshte pershkruar ne pershkrim dhe ne foto.
Përkundër qmimit që ka ësht shum e mir,
Shum e mir per performancat qe i ka shum faleminderit na ana juaj per transparencen
Teper i zhgenyer produkti ne pako i grrithur thuaj ti i perdorur per imazh e cilsi 0 kualitet
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
EAN:
5900495349804
Formati i kompresimit të videove:
AVI
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
CAMCARVR-110
Lansuar:
4. 7. 2017
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Zezë, argjend
Pesha [g]:
54
Prodhuesi:
Forever
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
1 300 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)
Shtrirja maksimale [°]:
120
Stabilizues imazhi:

Bashkangjitja Kamerë për veturë Forever VR-110 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE