Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Filter Starblitz UV

Filter Starblitz UV

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
13.98 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
1 në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Përdorimi i këtij filtri rekomandohet kur jemi duke xhiruar në dritë të fortë, detin apo malet dhe mund të ndodhë që fotot mund të jenë të paqarta, sikur të ishin fshehur në mjegull blu. Filtri UV i takon një grupi të filtrave që janë të përshtatshëm për xhirime të përditshme, kështu që nuk ka nevojë t'i hiqen lentet. Diametri i Starblitz UV është 46 mm.
Diametër [mm]:
46 mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
3760173048106
Lloji:
Filtër
Prodhuesi:
Starblitz
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Kodi:
SFIUV46
Lansuar:
3 Gusht 2016
Besueshmëria:
100 %
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Filter Starblitz UV
13.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo