Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Adapter Evolveo WiFi për marrësit Alpha T2 dhe Omega II 3055/65

Kodi i produktit:
278361
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595683200899
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Evolveo Alpha T2, Evolveo Omega II
I përdorshëm me markat:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,860 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi që marrësi juaj të lidhet me Internet wireless? Ju nuk keni pse të blini një të ri menjëherë. Në vend të kësaj, investoni një shumë më të ulët në një përshtatës WiFi. Thjesht futni atë në lidhësin USB të marrësit tuaj dhe merrni menjëherë një funksion të ri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8595683200899
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Evolveo Alpha T2, Evolveo Omega II
I përdorshëm me markat:
Evolveo
Kodi:
TDE DT WiFi 3055 /65
Lansuar:
9. 1. 2020
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE