Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Konektor Emos, EU 3407, TV + R + SAT

Kodi i produktit:
245009
EAN:
8595025389381
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2501000400
Lansuar:
13. 9. 2018
Prodhuesi:
Emos

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,760 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ermos EU 3407 janë konektor që ju mundësojnë të lidhni TV-në tuaj me antenë satelitore. Aksesori mban 2x konektor IEC + F (mashkullor dhe femëror).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595025389381
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2501000400
Lansuar:
13. 9. 2018
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE