Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kabllo e Antenës AQ KVB015

Kodi i produktit:
191293
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755287
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
300 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet AQ janë të dizajnuar për përdoruesit e zakonshëm, që gjithmonë e bëjnë zgjedhjen e duhur kur bie fjala për produkte të cilësisë së lartë. Çdo përdorues gjithmonë e gjen produktin e duhur që i përshtatet nevojave të tij. Kablloja e antenës përdoret për të lidhur antenën me televizor. Kjo kabllo është e pajisur me dy konektorë mashkullor/femëror për lidhje në kushte të vështira, si p.sh. nëpërmjet murit. Kablloja është e gjatë 1 metër e gjysmë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755287
Fundi i kabllos:
E lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
Xkvb015
Lansuar:
17 Maj 2016
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo e Antenës AQ KVB015 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE