Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kabllo për antenë PremiumCord M / F 5 m, e bardhë

Kodi i produktit:
75287
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8592220005399
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pavarësisht përparimit të teknologjisë pa kabllo, nevoja për lidhjen e pajisjeve me kabllo akoma qëndron e lartë. Prandaj, ne sjellim një kabllo shumë cilësore nga marka PremiumCord, kabllo kjo që përdoret për ta lidhur televizorin me pajisjet tjera si antena apo pajisje të ngjashme për të siguruar sinjal të fortë. Kjo pajisje është një kabllo koaksiale me një kombinim të lidhësve jack M/F. Përfshin rezistencë të lartë prej 75 om. Ngjyra e kësaj kablloje është e bardhë dhe gjatësia e saj është 5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8592220005399
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
8592220005399
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për antenë PremiumCord M / F 5 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE