Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbajtës sateliti për direk MON 20 cm

Kodi i produktit:
125377
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DRS20
Lansuar:
23 Mars 2013
Prodhuesi:
OEM

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,830 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania OEM marrësit satelitor i ka përgatitur në formën e një pajisje mbajtëse praktike, e cila është projektuar për montim në direk të anijes. Galvanizimi mbron mbajtësen ndaj gërryerjes. Dimensionet e mbajtësit janë 20 x 20 cm (gjatësia x gjerësi) dhe diametri i saj është 4 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DRS20
Lansuar:
23 Mars 2013
Prodhuesi:
OEM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE