Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Poç elektrik Osram LED STAR STICK 8W 827 E27 noDIM A+ 2700K

Kodi i produktit:
248981
EAN:
4058075815919
Fluksi i ndriçimit (lm):
806
Forma e poçit:
Iluminacní
Fuqia [W]:
8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
900 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Llamba moderne e ndriçimit LED me kapakun E27 zëvendëson llambëat tradicionale të ndritshme, e cila mund të përdoret në llambadar dhe të ngjashme. Konsumi i saj i energjisë është 8 W, i cili korrespondon me një llambë klasike 60 W dhe lëshon një ngjyrë të ngrohtë të bardhë të dritës. Zgjedhja e ndriçimit të cilësisë së lartë sigurisht do të jetë e mundësuar nga klasa e energjisë A + që bën shpenzimin deri në 80% më të ulët në krahasim me llambat tjera. Pikat kryesore: Temperatura e dritës: 2700 K Kohëzgjatja: 15,000 orë Klasa e energjisë A +

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4058075815919
Fluksi i ndriçimit (lm):
806
Forma e poçit:
Iluminacní
Fuqia [W]:
8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësi (orë):
15 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
4058075815919
Lansuar:
10. 11. 2018
Ngjyra e temperaturës [K]:
3 333
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Osram
Voltazhi (V):
230

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE