Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Poç elektrik Solight LED, 10W, E27, 3000K, 270°, 810lm

Kodi i produktit:
248325
EAN:
8592718015015
Fluksi i ndriçimit (lm):
810
Fuqia [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
360 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Spot LED me priza E27 dhe fuqi 10W do të zëvendësojë me siguri llambën tuaj klasike 60W. Ofron dritë të ngrohtë dhe të bardhë me kënd 270 ° dhe 810 lm dritë, dhe zgjedhja e ndriçimit të cilësisë sigurisht do të jetë e gëzuar nga klasa e energjisë A + dhe deri në 80% më të ulët të konsumit të energjisë krahasuar me llambat inkandeshente.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592718015015
Fluksi i ndriçimit (lm):
810
Fuqia [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Jetëgjatësi (orë):
25 000
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
WZ505
Lansuar:
31. 10. 2018
Lartësia [mm]:
111
Ngjyra e temperaturës [K]:
3000
Numri i ndërrimeve të ciklit:
20000
Numri i pakove:
1
Prizë:
E27
Prodhuesi:
Solight
Voltazhi (V):
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE