Kamerë MiVue 658 Touch Wifi

Kodi i produktit:
171279
Apertura maksimale e lentes:
1,8
Apertura minimale e lentes:
1,8
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
EAN:
5420027525624
Ekran me prekje (touch):

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
30,140 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një kamerë me rezolucion HD 2304 x 1296 me 30 fps, e cila përdoret në makina, dhe, regjistron udhëtimin tuaj dhe në rast aksidenti, ju e dini se çfarë ka ndodhur. Duke përdorur teknologjinë e fundit H.264, ju mundëson video të kualitetit të lartë. Ka një aperturë prej F 1.8 dhe lentet me kënde të gjera prej 140 ° që kapin çdo detaj të momentit kritik. Kamera është e pajisur me një audio paralajmërues, në rast se ju e tejkaloni limitin e shpejtësisë, si dhe ka një vend për kartë MicroSD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,8
Apertura minimale e lentes:
1,8
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
EAN:
5420027525624
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
IP statike:
Lansuar:
5 Maj 2015
Lloji i kamerës:
Për makinë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Mio
Teknologjia:
WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë MiVue 658 Touch Wifi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE