Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Termometër Solight TE44, me wireless

Kodi i produktit:
267385
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592718012229
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TE44

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,860 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi ta dini se a është ngrohtë apo ftohtë jashtë? Atëherë ky termometër është i duhuri për ju. Ka ekran të qartë dhe disa butona për operim të lehtë dhe të shpejtë. Ai shfaq temperaturën duke u bazuar në matjet e sensorit në një distancë 30m. Përveç matjes së temperaturës, tregon edhe orën dhe ka alarm të integruar. Mat temperaturën e brendshme nga -9 ° C në + 50 ° C dhe temperaturën e jashtme nga -50 ° C deri në + 70 ° C. I nevojiten dy bateri AAA (LR03) për njësinë kryesore dhe dy bateri AAA (LR03) për sensor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592718012229
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TE44
Lansuar:
13. 8. 2019
Ngjyra:
Bardhë
Orë me alarm:
Prodhuesi:
Solight
Shtrirja e temperaturave të brendshme ˚C:
-9/+50
Shtrirja e temperaturave të jashtme ˚C:
-50/+70

Bashkangjitja Termometër Solight TE44 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE