Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Regjistrues zëri Olympus DS-2500

Kodi i produktit:
198442
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113,5
Kodi i prodhuesit:
V403121SE010
Lartësia [mm]:
50
Pesha [g]:
105

Si të porosisim në Gjirafa50?

37,920 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rritni efikasitetin tuaj me një regjistrues metalik dhe plot stil Olympus DS-2500. Ai është i përshtatshëm për të gjithë profesionistët e zënë me punë, të cilët diktojnë shënimet e tyre në lëvizje, por edhe tavolinën e zyrës dhe kanë nevojë për të maksimizuar përdorimin e kohës. DS-2500 ofron një mori karakteristikash dhe funksionesh të vlefshme për regjistrimin me cilësi të lartë në formatin profesional DSS Pro. Shquhet për mundësitë e shumta të editimit dhe ofron lehtësi të karikimit të baterisë përmes USB. Vjen së bashku me një pajisje transkriptimi, duke e thjeshtuar së tepërmi diktimin në zyrën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
113,5
Kodi i prodhuesit:
V403121SE010
Lartësia [mm]:
50
Pesha [g]:
105
Prodhuesi:
Olympus
Slot për kartë memorie:
Trashësia [mm]:
17
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE