Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Regjistrues zëri Olympus WS-852

Kodi i produktit:
178032
EAN:
4545350049010
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
111,5
Kodi i prodhuesit:
V415121SE000
Lansuar:
9 Shtator 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,510 Lekë
Ju kurseni : 30 Lekë  (0%)
8,480 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Regjistruesi profesional i zërit i ofruar nga kompania Olympus, është produkt që gjen përdorim në përditshmërinë biznesore. Përmban memorie të brendshme prej 4GB, hapësirë për microSC, format mp3, nivel të lartë të eliminimit të zhurmave të panevojshme. Për më tepër, ofron edhe funksionin e kalendarit dhe funksionon e një MP3 music player. Pajisja ka dimensione prej 111.5 x 39 x 18 nm dhe një peshë prej 77 g. Produkti ofrohet në ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4545350049010
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
111,5
Kodi i prodhuesit:
V415121SE000
Lansuar:
9 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
39
Lidhës jack për kufje:
Lloji i baterisë:
AAA
Memoria e integruar [GB]:
4
Pesha [g]:
77
Port hyrës për mikrofon:
Prodhuesi:
Olympus
Slot për kartë memorie:
Trashësia [mm]:
18
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE