Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Televizor Samsung UE43TU7092, 43” (108 cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
315347
Audio optike:
Pesha pa mbajtëse kg:
8.1
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

63,190 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori Samsung UE43TU7092 vjen me ekran 43” (108 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC).

Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, Samsung mundëson përdorimin e teknologjive si HDR10, HDR10 +, HLG, LED, Smart, të cilat përmisojnë dhe shfaqin imazhe sikurse të ishin reale. Si pjesë përbërëse, Samsung ka dy porte HDMI, porte USB, LAN, CI, dhe port audio për kufje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
CI:
Diagonalja e ekranit:
43
Diagonalja e ekranit cm:
108
DLNA:
EAN:
8806090367496
EPG:
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
963
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2000
Klasa e energjisë:
G
Kodi:
UE43TU7092UXXH
Konsumi kWh1000h:
67
Konsumi në HDR kWh1000h:
101
LAN:
Lansuar:
14. 4. 2021
Lartësia mm:
627,3
Lartësia pa mbajtëse mm:
558,4
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.1:
2
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha kg:
8.7
Pesha pa mbajtëse kg:
8.1
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sistemi Operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR10, HDR10+, HLG, LED, Smart (smart)
Trashësia mm:
192,5
Trashësia pa mbajtëse mm:
59,2
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE