Televizior Toshiba 32W1763DG - 32" (81cm), HD

Kodi i produktit:
226378
CI:
Prodhuesi:
Toshiba
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

34680.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
81
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.8
EAN:
5055862314326
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
735
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
300
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
32W1763DG
Konsumi [W]:
31
Lansuar:
15. 11. 2017
Lartësia [mm]:
463
Lloji i marrësit:
1 vit
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
600 x 400
Pesha [kg]:
5.5
Prodhuesi:
Toshiba
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
184
Ueb-i i prodhuesit:
Toshiba.com
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE