Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Televizor LG 32LK510BPLD - 32" (80cm), HD, i zi

Kodi i produktit:
234604
Audio optike:
Lansuar:
11. 4. 2018
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
168

Si të porosisim në Gjirafa50?

27,790 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori LG 32LK510BPLD vjen me ekran 32” (80 cm) me kualitet HD dhe rezolucion 1366 x 768 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 10 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C / T/ T2/ S/ S2. Rezolucioni HD Shikoni filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara në HD, të gatshme për ngjyra dhe detaje të shkëlqyera. Me këtë rezolucion, shikimi i TV do të jetë gjithmonë një përvojë e këndshme. Ngjyra dinamike Dynamic Colors është një teknologji e përpunimit të ngjyrave që bën të gjitha 6 ngjyrat, duke përfshirë RGB, më të gjalla dhe më të mprehta në sajë të kësaj teknologjie. Të jeni i sigurt se imazhi i shfaqur do të jetë gjithmonë i natyrshëm. Konumi i energjisë është 31 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
80
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.8
EAN:
8806098141470
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
739
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
32LK510BPLD
Konsumi [W]:
31
Lansuar:
11. 4. 2018
Lartësia [mm]:
472
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
4.9
Prodhuesi:
LG
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
168
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:

Bashkangjitja Televizor LG 32LK510BPLD - 32" (80cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE