1 / 2
E shitur
Foto e USB Hub PremiumCord 5G SuperSpeed, Type C në 4x USB 3.1 A Gen1
Foto e USB Hub PremiumCord 5G SuperSpeed, Type C në 4x USB 3.1 A Gen1

USB Hub PremiumCord 5G SuperSpeed, Type C në 4x USB 3.1 A Gen1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.19 €
25.31 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.09 €
Ju kurseni 1.88 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hub i fuqishëm USB shërben për lidhjen e pajisjeve USB në çdo port, të cilat kanë edhe dritë sinjalizuese LED. Këto porte mund të përdoren gjithashtu edhe për t'i karikuar pajisjet tuaja në 5V 1.5A. Kjo pajisje HUB është e përshtatshme për pajisjet që kanë lidhje USB 3.0, 2.0 dhe 1.1. ku mund të lidh deri në 127 pajisje USB, të transferojë të dhëna deri në 10 Gbps, si dhe të mbrojë pajisjet nga mbingarkesa. Përveç kësaj, kur pajisjet lidhen në të katër portat, qendra punon në të njëjtën kohë në SuperSpeed USB 3.0 (5Gbps), USB 2.0 me shpejtësi të lartë USB 2.0 (480Mbps), FullSpeed (12Mbps) dhe shpejtësi të ulët (1.5Mbps). Gjatësia e kabllos 20 cm.
Lansuar:
29. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
USB 3.0:
HUB:
Numri i porteve USB:
4
Kodi:
Ku31hub08
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220017842
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB Hub PremiumCord 5G SuperSpeed, Type C në 4x USB 3.1 A Gen1
25.31 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo