Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e USB Kingston DataTraveler Exodia - 128GB, i zi / verdhë
Foto e USB Kingston DataTraveler Exodia - 128GB, i zi / verdhë
Foto e USB Kingston DataTraveler Exodia - 128GB, i zi / verdhë
Foto e USB Kingston DataTraveler Exodia - 128GB, i zi / verdhë

USB Kingston DataTraveler Exodia - 128GB, i zi / verdhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.69 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
6 në stok Vetëm edhe 6
Transporti:
Pagesa të sigurta

Ky disk flash USB është shumë i përshtatshëm dhe ideal për transferim të shpejtë dhe të besueshëm të të dhënave, ruajtje dhe transferim të lehtë midis platformave të ndryshme. Pjesa e vogël metalike ofron sigurinë e nevojshme për përmbajtjen e ruajtur. Me përmasa të vogla prej 67.3 mm x 21.04 mm x 10.14 mm, disku është i lehtë për t'u mbajtur dhe i disponueshëm në çdo kohë. Disku flash punon me ndërfaqen USB 3.2 Gen 1 prandaj transferimi i të dhënave dhe ruajtja e tyre është shumë e shpejtë. Shpejtësia e shkëlqyeshme së bashku me një kapacitet prej 128 GB sigurojnë performancë të fuqishme dhe hapësirë të mjaftueshme për fotot, videot, dokumentet dhe shumë muzikë.

EAN:
7406173099286, 7406173099286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
DTX/128GB
Kodi:
DTX/128GB
Materiali:
Plastikë
Mundësi për varje:
Po
Mundësia e varjes:
Po
Ndërfaqja:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Ngjyra:
Zezë, verdhë, E verdhë
Pesha [g]:
11
Prodhuesi:
Kingston, Kingston
Teknologjia:
USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1
Thellësia [mm]:
21,04
Trashësia [mm]:
21,04
Ueb-i i prodhuesit:
kingston.com
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
USB Kingston DataTraveler Exodia - 128GB, i zi / verdhë
19.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo