1 / 7
Foto e Xhama mbrojtës Spigen tR ALM F për iPhone 12/12 Pro, 2 copë, me kornizë të zezë
Foto e Xhama mbrojtës Spigen tR ALM F për iPhone 12/12 Pro, 2 copë, me kornizë të zezë
Foto e Xhama mbrojtës Spigen tR ALM F për iPhone 12/12 Pro, 2 copë, me kornizë të zezë
Foto e Xhama mbrojtës Spigen tR ALM F për iPhone 12/12 Pro, 2 copë, me kornizë të zezë
Foto e Xhama mbrojtës Spigen tR ALM F për iPhone 12/12 Pro, 2 copë, me kornizë të zezë
Foto e Xhama mbrojtës Spigen tR ALM F për iPhone 12/12 Pro, 2 copë, me kornizë të zezë
Foto e Xhama mbrojtës Spigen tR ALM F për iPhone 12/12 Pro, 2 copë, me kornizë të zezë

Xhama mbrojtës Spigen tR ALM F për iPhone 12/12 Pro, 2 copë, me kornizë të zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
38.49 €
26.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.88 €
Ju kurseni 12.23 €
-32%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Xhami mbrojtës nga Spigen siguron cilësi të lartë. Ai ofron mbrojtje të përmirësuar nga gërvishjet, të cilat shkaktohen më shpesh nga goditjet në ekran apo nga sendet tjera të forta. Ai mbron në mënyrë të përkryer pajisjen edhe kundër rënies. Xham mbrojtës për iPhone 12/12 Pro ka fortësi 9H si dhe veshje nano. Xhami sigurohet nga një kornizë montimi, e cila e bën më të lehtë vendosjen e tij. Formati është 2.5D, skajet janë të këndshme për prekje. Xhami ka edhe filtër privatësie. Falë metodës revolucionare të instalimit, vendosja e tij mund të trajtohet nga të gjithë. Paketa përfshin dy xhama të tillë.
Lansuar:
14. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 12, Apple iPhone 12 Pro
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Apple
Xham:
Kodi:
AGL01802
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Spigen
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8809710757127
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Xhama mbrojtës Spigen tR ALM F për iPhone 12/12 Pro, 2 copë, me kornizë të zezë
26.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo