1 / 1
E shitur
Foto e Xhel ftohës për CPU, AIREN GREASE AirGrease, 0.5 gram, i argjendtë - hirtë

Xhel ftohës për CPU, AIREN GREASE AirGrease, 0.5 gram, i argjendtë - hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.55 €
4.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.84 €
Ju kurseni 0.94 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Xheli ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me sasi 0.5 g ngjyrë e argjendtë - hirtë është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike, punon në temperatura - 50 deri 300 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme. Prodhuesi konstaton se përçueshmëria termike e xhelit është 1.134 W / m° C .
Kodi i prodhuesit:
AIREN AiGrease
Lansuar:
27 Gusht 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
0,5
Përçueshmëria termike [W/mK]:
1,134
Konsistenca [Pa·s]:
73
Prodhuesi:
Airen
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8591897030536
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Xhel ftohës për CPU, AIREN GREASE AirGrease, 0.5 gram, i argjendtë - hirtë
4.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo