1 / 1
E shitur
Foto e Adapter PremiumCord F mashkullor në F femëror

Adapter PremiumCord F mashkullor në F femëror

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2.88 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2.40 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Adapteri F-mashkullor dhe F femëror mundëson largimin e shpejtë dhe lidhjen e kabllit në prizën e hyrjes së LNB pa nevojën për vida. Mjeshtëria e qëndrueshme e materialit me cilësi të lartë i siguron jetë të gjatë adapterit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i kabllos:
Reduktues, Reduktimi
Ngjyra:
Argjendtë
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Dizajnuar për:
TV
Nga konektori:
Antenë F (mashkull), Antena F mashkull
Për lidhës:
Antenë F (femër)
Lansuar:
15. 1. 2019
Kodi i prodhuesit:
kjr-28
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4040849113703
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Adapter PremiumCord F mashkullor në F femëror
2.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo