1 / 2
Foto e Bateri VARTA AAA 1000 mAh
Foto e Bateri VARTA AAA 1000 mAh

Bateri VARTA AAA 1000 mAh

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16.84 €
15.90 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.25 €
Ju kurseni 0.94 €
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Produkti në fjalë paraqet bateri të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur VARTA. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn kompakt dhe praktik. Ofron kapacitet prej 1000mAh dhe po ashtu vjen në paketim me një bateri gratis.

I rikarikueshëm:
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Numri i pakove:
4
Tensioni [V]:
1.2
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1000
Lloji i baterisë:
NiMH
Data e lansimit:
17. 7. 2019
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Telekomandë, tastierë, maus
E rimbushshme:
Kodi i prodhuesit:
5703301494
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4008496772926
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri VARTA AAA 1000 mAh
15.90 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo