Burim energjie Enermax Revolution D.F. X ERT1650EWT ATX, 1650W
Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
39,828 Lekë
35,090 Lekë
Përfshirë TVSH-në
Ju kurseni 4,738 Lekë
-12%
Vetëm edhe 9
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex
Me GjirafaFLEX përfitoni:
- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja
- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim
- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë
*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.
Transporti
Koha e arritjes së produktit Tiranë
08 qershor 2026 - 09 qershor 2026
Shqipëri, të tjera
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Zbuloni fuqinë e pakufizuar me burimin e energjisë Enermax Revolution D.F. X ERT1650EWT ATX, 1650W! Ky burim energjie ofron performancë të shkëlqyer dhe efikasitet të lartë, duke mbështetur sistemet tuaja më të avancuara. Me një dizajn modular dhe teknologji të avancuar për ftohje, ai garanton stabilitet dhe qëndrueshmëri në çdo ngarkesë. Ideal për entuziastët e lojërave dhe profesionistët e krijimtarisë, Enermax Revolution D.F. X është zgjidhja perfekte për të ushqyer ëndrrat tuaja teknologjike!
Për ndonjë mospërputhje të të dhënave mund të na kontaktoni përmes Kujdesit ndaj Klienteve.
ATX 24-pin [20+4]:
1
Ndriçim i pasëm:
SATA:
12
Thellësia [mm]:
170
Çertifikim i efikasitetit:
80 PLUS GOLD
PCI-E 8-gjilpërësh [6 + 2]:
Jo, 7
CPU 8-pin:
Jo
PCI-E 6-pin:
Jo
Diametri i ftohësit [mm]:
140 mm
Standard:
ATX
Fuqia:
1200W
Siguria:
OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
0
0 Vlerësime
Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe