1 / 1
E shitur
Foto e Derë xhami Triton RAX-DC-A11-X1, 6U, për kabinet të serverit

Derë xhami Triton RAX-DC-A11-X1, 6U, për kabinet të serverit

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
96.45 €
64.60 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 53.83 €
Ju kurseni 31.85 €
-34%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Triton-i, prodhuesi kryesor i kabineteve të të dhënave dhe shpërndarësve të energjisë, ofron pajisje cilësore për produktet e tij. Triton RAX-DC-A11-X1 është një derë e gjitha prej xhami me një lartësi prej 6U, e dizajnuar për RXA.
Kodi i prodhuesit:
RAX-DC-A11-X1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Triton
EAN:
8595105034514
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Derë xhami Triton RAX-DC-A11-X1, 6U, për kabinet të serverit
64.60 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo