1 / 9
E shitur
Foto e Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë
Foto e Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë
Foto e Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë
Foto e Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë
Foto e Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë
Foto e Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë
Foto e Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë
Foto e Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë
Foto e Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë

Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
240.96 €
193.90 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161.58 €
Ju kurseni 47.06 €
-20%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kasë është e pajisur e pajisur me 2 shirita të para-instaluar LED RGB në panelin e përparmë dhe ventilator 1x 120 mm ARGB LED në panelin e pasmë. Këto mund të kontrollohen lirshëm përmes sofuterit të pajtueshëm me pllakën amë ARGB (MSI, ASUS, Gigabyte, ASRock) ose të zgjidhni 1 nga 20 modalitetet e paravendosura duke përdorur butonin në panelin e lartë. Pjesa e brendshme e ELITE SHARK CA200G është e pajtueshme me pllakat amë mini-ITX, mATX, ATX dhe E-ATX, deri në 425 mm kartela grafike, dhe deri në 165 mm ftohës CPU. Ofron gjithashtu gjire të brendshme deri në 5x 3.5 ? dhe 7x 2.5" për konfigurimin e dëshiruar HDD / SSD. Kasa mbështet burimet e formatit ATX. Sa i përket pjesës së jashtme, krijuesit zgjodhën një dizajn elegant modern. Në panelin e lartë, portet 2x USB 3.0 dhe 2x USB 2.0 janë në dispozicion për të lidhur lehtësisht një shumëllojshmëri të periferikëve, si maus, tastierë, disqe të jashtme dhe pajisje të tjera, dhe porte 2x audio për lidhje të përshtatshme për kufje dhe mikrofon. Ekziston edhe një buton për kontrollin e ndriçimit të shiritave LED dhe ventilatorit. Dimensionet e kasës janë 506 x 240 x 517 mm.
Lansuar:
17. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Materiali:
Ocel
Numri i hapësirave për ftohës:
8
Drita e pasme:
Po (RGB)
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Ftohës të montuar:
1x120mm RGB
Kodi:
4044951027156
Numri i ftohësve të montuar:
1
Pesha kg:
11.5
Gjerësia mm:
240
Lartësia mm:
517
Trashësia mm:
506
Gjatësia maksimale e kartës mm:
425
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
165
Prodhuesi:
Sharkoon
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
Ngjyra:
Zezë
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i hapësirave për karta:
8
EAN:
4044951027156
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kasë e kompjuterit Sharkoon ELITE SHARK CA200M, me xham, e zezë
193.90 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo