1 / 4
Foto e Access Point Grandstream GWN7630LR
Foto e Access Point Grandstream GWN7630LR
Foto e Access Point Grandstream GWN7630LR
Foto e Access Point Grandstream GWN7630LR

Access Point Grandstream GWN7630LR

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
253.73 €
196.99 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 164.16 €
Ju kurseni 56.74 €
-23%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
06 qershor 2024 - 07 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
07 qershor 2024 - 08 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo pikë aksesi me përmasa kompakte ka shpejtësi 2.33 Gbps në distancë 300 m. Punon me 2x2 antena MU-MIMO dhe mbështet standardin 802.3af dhe 802.3at (PoE / PoE +). Mund të përdoret deri me 200 pajisje. Ofron port RJ45.
Access Point:
Cloud Solution:
Fuqia e sinjalit të antenës:
3.5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
GWN7630LR
Kodi:
GWN7630LR
Lansuar:
28. 1. 2021
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i pajisjes:
Access point
Lloji i ruterit / pajisjes:
Access point
Lloji i ruterit:
Access point
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Montim në mur:
Ndërfaqja:
RJ-45, WiFi
Në dispozicion nga:
28. 1. 2021
Numri i porteve HUB / Switch:
2
Pesha [g]:
564
Prodhuesi:
Grandstream, Grandstream
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1733 + 600
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transmetimit për WLAN (WiFi) [Mbit/s]:
1733 + 600
Shpejtësitë e transmetimit për HUB / Switch [Mb / s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n, 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, Wi-Fi
Thellësia [mm]:
40
Trashësia [mm]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Grandstream.com
Varje në mur:
Zgjidhje cloud:
EAN:
6947273702962
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Access Point Grandstream GWN7630LR
196.99 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo