1 / 9
E shitur
Foto e Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë
Foto e Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë
Foto e Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë
Foto e Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë
Foto e Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë
Foto e Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë
Foto e Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë
Foto e Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë
Foto e Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë

Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
59.66 €
28.14 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.45 €
Ju kurseni 31.52 €
-53%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Portofol i kaftë lëkure me gjurmues të mençur Smile Motion. Ai funksionon me parimin e lidhjes së Bluetooth me celularin tuaj. Dy xhepa të mëdhenj (për dokumente / kartëmonedha), aplikimi direkt për Apple Watch, janë disa nga veçoritë e tij. Mbrojtja nga vjedhjet sigurohet nga një senzor i integruar i lëvizjes që ju paralajmëron kur lëviz portofoli. Ekziston edhe funksioni i kontrollimit / shkrepjes së kamerës nga distanca. Për dallim nga një protofol klasik, gjurmuesi Bluetooth - FIXED Smile fshihet brenda pjesës së mençur të kartave të FIXED, e cila do të kujdeset për sigurinë e tij. Thjesht bashkojeni atë me celularin tuaj dhe gjithmonë do të keni një përmbledhje se ku ndodhet protofoli juaj me një klik. Gjurmuesi i mençur Smile mund të tregojë pozicionin e protofolit në hartë, të "ringjall" protofolin e humbur ose të përdorë një senzor lëvizjeje për të raportuar kur ai lëviz. Dokumentet dhe kartat tuaja do të jenë mjaft të sigurta, nga rojet e mençur të kartave FIXED për ju.
Lansuar:
27. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FIXSM-SWXL-BRW
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Kaftë
EAN:
8591680108237
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Portofol FIXED Smile XL me gjurmues të mençur, i kaftë
28.14 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo