1 / 1
Foto e Toner i zi Canon 034

Toner i zi Canon 034

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
224.26 €
173.10 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 144.25 €
Ju kurseni 51.16 €
-23%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Canon prodhon produkte të kualitetit të lartë që përdoren për printim. Përveç printerëve kjo kompani prodhon edhe shumë aksesorë të ndryshëm. Ky toner i zi është i dizajnuar për disa nga printerët laserk të Canon. Ky toner iu mundëson të printoni deri në 12,000 faqe me mbulim standard 5%. Toneri është i cilësisë së lartë dhe iu garanton një cikël të gjatë pune. Përveç kësaj, ky toner është edhe shumë i qëndrueshëm duke e marrë parasysh se është prodhuar nga disa prej materialeve më të mira.
Kodi i prodhuesit:
9454B001
Lansuar:
2 Prill 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon imageRUNNER 1225iF, Canon imageRUNNER C1225, Canon imageRUNNER C1225iF
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Canon
EAN:
4549292017106
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner i zi Canon 034
173.10 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo