1 / 1
E shitur
Foto e Toner OKI 43324408, i zi

Toner OKI 43324408, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
213.81 €
189.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 157.52 €
Ju kurseni 24.79 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Produktet e kompanisë OKI gjithmonë janë të dizajnuara në mënyrë që të instalohen lehtë, ndërsa ofrojnë rezultate të shkëlqyeshme dhe kualitet të lartë. Në mesin e këtyre produkteve që prodhon kompania, është edhe toneri në 43324408, i cili është i dizajnuar për sistemet e printimit OKI C5600 dhe C5700. Jetëgjatësia e këtij toneri është 6000 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%.
Kodi i prodhuesit:
43324408
Lansuar:
8 Qershor 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI C5600, OKI C5700
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/6000
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
OKI
EAN:
5031713031260
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner OKI 43324408, i zi
189.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo