1 / 1
E shitur
Foto e Adapter Amik USB Wifi për lidhje të antenës

Adapter Amik USB Wifi për lidhje të antenës

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.73 €
31.48 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 26.24 €
Ju kurseni 4.24 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Adapteri Amik USB WiFi është përdorur për të lidhur një marrës satelitor që përputhet me një rrjet pa tel. Më këtë adapter, ju keni lidhje të shpejtë dhe stabile për marrësin në rrjet dhe ju mund të përdorni shërbime të rrjetit që ky adapter ofron. Dhe pa përdorur kabllo. Për sigurim të komunikimit të rrjetit me wireless mund të përdorni enkriptim 64/128 WEP, WPA, WPA2. Lidhja e adapterit me marrësin satelitor është realizuar duke përdorur një port USB 2.0. Adapteri është në përputhje me marrësit Amik SHD 83xx, Amik Alien Amik HD 8840th.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
WLN-880
Kodi:
WLN-880
Lansuar:
11 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Amiko, Amiko
EAN:
5999883020340
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Adapter Amik USB Wifi për lidhje të antenës
31.48 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo