Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Filtro

-6%
Kabllo i-Tec USB 3.0 Metal, Ethernet Gigabit,
26.12 € 27.77 €
Përfshirë TVSH
Kartelë rrjeti TP-LINK TG-3248
21.18 €
Përfshirë TVSH
Kartë rrjeti Synology E10G18-T1, 10Gb LAN
206.17 €
Përfshirë TVSH
-9%
Përshtatës Club3D, USB 3.1- C dhe LAN, 1Gbps
36.67 € 40.13 €
Përfshirë TVSH
-10%
Kartelë rrjeti TP-LINK TF-3239DL
10.30 € 11.37 €
Përfshirë TVSH
-7%
Kartelë rrjeti Netis AD1101
9.15 € 9.81 €
Përfshirë TVSH
-11%
-9%
Kabllo HP USB-C në RJ45
31.23 €
Përfshirë TVSH
Karikues i-Tec USB 3.0 LAN
24.06 €
Përfshirë TVSH
-9%
-8%
Kartelë konvertuese AXAGON, PCI-E
24.97 € 26.86 €
Përfshirë TVSH
-7%
Kartelë rrjeti TP-LINK TF-3200
9.15 € 9.81 €
Përfshirë TVSH
-22%
Kabllo HP USB 3.0 në RJ45
29.17 €
Përfshirë TVSH
-5%
Kartelë rrjeti Synology 10 GbE LAN, 2x SFP + (x + series)
323.85 € 337.36 €
Përfshirë TVSH
Përshtatës rrjeti HPE 331T - 4x 100 / 1000
287.67 €
Përfshirë TVSH
Përshtatës për rrjet D-Link DUB-E100
39.31 €
Përfshirë TVSH